:: با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.
::
توضیحات بیشتر در مورد گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره مخابرات شیروان :

گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره مخابرات شیروان

گزارش کارآموزی : کامپیوتر در اداره مخابرات شیروان

رشته : کامپیوتر

محل کارآموزی : اداره مخابرات شیروان

تعداد صفحات : ۳۱

فرمت فایل : ورد

حجم : ۱۵۹ کیلو بایت

توضیحات :

اداره مخابرات ایران به منظور تمرکز بخشیدن به امور ارتباطی و مخابراتی کشور به تصویب مجلس قانون گذاری  در سال۱۳۵۰ تشکیل و با استناد به اساس نامه قانونی فعالیت خود را اغاز کرد، در سال  ۱۳۷۴ با گسترش فعالیت های ارتباطی و توسعه روز افزون مخابرات در کشور و با پیروی از سیاست تمرکز زدای در اجرای ماده ۷ رکتی به نام اداره مخابرات ایران که در این قانون شرکت میباشد تشکیل میدهد .

اداره مخابرات وابسته به وزارت پست و تلگراف و تلفن است و تمامی  سهامداران متعلق به دولت است.اداره مخابرات داری یک  شخصیت حقوقی می باشد و به صورت بازرگانی ادره می شود. و مهلت و زمان ان نامحدود است و عملیات خود را طبق مقررات اساسنامه و قانون تجارت اجرا می کند .

نمایندگی صاحب سهام د ر مجمع عمومی سه نفر است: ۱- وزیر پست و تلگراف و تلفن  ۲- وزیر دارایی ۳- یک نفر از وزرا یا مدیر عامل سازمان برنامه با انتخاب هیات وزیران .

تاریخچه مخابرات شیروان

مرکز تلفن شهرستان شیروان در سال ۱۳۱۷ هجری شمسی با یک دستگاه ۱۲ شماره ای مغناطیسی و یک زوج سیم فیزیکی در ضلع جنوبی میدان انقلاب اغاز به کارکرد و با گذشت زمان تا ۵۰ شماره افزایش یافت و بعد مدتی مرکز مخابرات به خیابان جامی منتقل  شد. در سال ۱۳۴۷ ه.شمسی تعداد شماره ها به ۲۰۰ شماره افزایش یافت و در سال ۱۳۵۸ یک  دستگاه سیار ۱۰۰۰ شماره ای از بجنورد به شیروان منتقل و پس از نصب مرکز از حالت مغناطیسی به خودکار تبدیل شد ودر سال ۱۳۶۵ ساختمان مرکز از مرکزی تلفن ۵۰۰۰  شماره ای در خیابان ایت الله کاشانی افتتاح شد و به   با جمع اوری دستگاه    EMDو نصب سویچ دیجیتال تعداد منصوب۱۰۴۷۱شماره رسید . تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی هیپچ یک از روستاهای شیروان دارای دفتر مخابراتی نبوده و فاقدارتباط بوده اند ولی پس از پیروزی انقلاب اسلامی  در بهمن ماه ۵۷ وبا توجه به سیاستهای جمهوری اسلامی و شرکت مخابرات استان خراسان مبنی بر محدودیت زدایی و توجه به روستائیان عزیزهم اکنون بیشتر روستا های شهرستان دارای ارتباط بوده و دفتر مخابراتی دارند .

فهرست :

مقدمه  ————————————————————–۰۴

فصل اول :اشنایی با مکان کاراموزی

تاریخچه مخابرات ایران ———————————————۰۷

تاریخچه مخابرات شیروان ——————————————-۰۸

نوع فعالیت اداره مخابرات شیروان ———————————–۰۹

کارها وخدماتی که اداره مخابرات انجام می دهد————————۱۰

خدمات رسانی با شبکه IN —————————– ————-11

مکان کاراموزی ————————————— ————-۱۲

چارت سازمانی —————————————————–۱۳

فصل دوم:ارزیابی بخش های مرتبط با فعالیت کار اموزی

ا صول کار با۱۵———————————————- WORD

ایجاد جدول———————————————————-۱۶                              ایجاد سرصفحه و پا صفحه——————————————-۱۸                                      ایجاد پاورقی—————————————————- —-۱۹

حاشیه بندی صفحات سند———————————————۱۹                                چاپ بخشی از متن—————————————————۲۰                                توانایی کاربا نمودار ها در———————————— Exce 21

گزارشات کاراموزی————————————————-۲۳

گزارشات روزانه—————————————————-۲۳

گزارشات هفتگی—————————————————-۲۷

گزارشات ماهانه —————————————————-۲۹

فصل سوم :ارزیابی اموخته ها وارائه پیشنهادات

مزایا —————————————————————۳۱

معایب————————————————————–۳۱

نتیجه گیری———————————————————۳۲

گزارش کارآموزی کامپیوتر در اداره مخابرات شیروان

قیمت : 4000 تومان

40,000 ریال – پرداخت آنلاین
[ بلافاصله بعد از پرداخت لینک دانلود فعال می شود ]
  • Facebook |
  • Twitter |
  • Delicious |
  • Email
  • :این مطلب را به اشتراک بگذارید یا به دوستان تان پیشنهاد دهید

© Copyright tarhdl.com 2009-20012.Facebook | RSS